Apie

Tinklaraštis “Kelionės po šokių pasaulį“ skirtas visoms ir visiems, kurie be šokių neįsivaizduoja savo gyvenimo ir, be abejo, tiems, kurie savo keliones po šokių pasaulį dar tik pradeda ar svajoja pradėti.

***

Manęs dažnai klausia, gal esu žurnalistė? Ne, nesu žurnalistė 😉, mano veiklos sritis – verslo vystymas. Rašymas, kaip ir šokis, yra vienas iš mano pomėgių. Tekstų rašymas kaip papildoma veikla mane “susirasdavo“ kiekviename darbe – dažniausiai kaip tinklapių turinio atnaujinimas ar tekstų naujienlaiškiams kūrimas, o prieš daugiau nei pusantrų metų supratau, kaip galiu šį pomėgį įprasminti, sukurdama šį tinklaraštį.

Kodėl apie šokius? Nes tai mano pomėgis, kurį atradau prieš dešimt metų – ne vienus metus šokau solo latino, lankiau zumba treniruotes, bet labiausiai mane užkabino pro/am, kai pradėjau atrodė, jog užteks kokių 20 pamokų, bet jau po pirmos pamokos supratau, kad tai ilgam. Nebuvo drąsu startuoti su šiuo projektu, nes atrodė, kad apie šokį gali kalbėti tik profesionalai, tačiau noras pasidalinti savo sukaupta patirtimi, įžvalgomis, tikėjimas, kad tai, ką pasakoju gali būti naudinga ir kitiems šokio sritimi besidomintiems žmonėms bei šokio kolegų palaikymas padėjo įveikti abejones.

Manęs kartais klausia, kam tau to reikia? Tinklaraščio kūrimas man – tai naujos pažintys, daug bendravimo su įdomiais žmonėmis, kurie nuoširdžiai pasakoja savo šokio istorijas ir dalinasi patirtimi šioje srityje, tai dar geresnis šokio srities pažinimas.

Tinklaraštyje kartu su manimi savo istorijas pasakoja tiek šokio srities profesionalai, tiek šokėjos mėgėjos. Keletą pasakojimų tinklaraščiui yra parengusios ir šokių kolegės Auksė bei Marija. Nors šiuo metu dominuoja pasakojimai apie pro/am ir Lotynų Amerikos šokius, tikiu, kad ateityje bus daug daugiau pasakojimų apie kitus šokio stilius, kuriuos pasakos gerokai didesnė autorių komanda.

Kviečiu keliauti kartu po šokių pasaulį! 😉

Linkėjimai,

Lina