Ženkliukas, pasakojantis apie tavo keliones po šokių pasaulį

Tinklaraščio trečiojo gimtadienio proga noriu pristatyti ženkliuką “…Mano kelionė po šokių pasaulį“, skirtą visiems, kurių gyvenime šokis užima svarbią vietą.

Už ženkliuko idėją sakau ačiū Laimai Zulonei.

Kūrybiniame procese norėjosi, kad užrašas atspindėtų judesį, šokio lengvumą, plastiškumą, aistrą. 

Kiekvienas šokėjas, kiekvienas šokis – tai vis kita istorija su savo emocijomis, spalvomis, nuotaika ir herojais. Tikiuosi, jog tai mums pavyko atspindėti pasirinktomis spalvomis ir norisi tikėti, jog kiekvienas žmogus, galvodamas apie savo kelionę po šokių pasaulį, šiame ženkliuke atras kažką artimo sau.

Spalvų pasakojamos istorijos:

🖌 Raudona – ši spalva pasakoja apie aistrą, jėgą, susižavėjimą. Ji suteikia energijos, pasitikėjimo savimi ir skatina veikti. Nors raudona spalva yra šilta ir pozityvi, ji taip pat gali reikšti pyktį ir užsispyrimą. 

🖌 Sidabrinė – jei raudona spalva atstovavo vyriškumą, tai sidabrinė spalva simbolizuoja moteriškumą ir moterišką energiją. Ji siejama su prestižu, prabanga ir elegancija. Ši spalva visada besikeičianti ir raminanti. Tai mėnulio spalva – paslaptinga, jautri ir emocinga. Sakoma, jog ši spalva atveria naujas duris ir nušviečia kelią į ateitį…💃😉

🖌 Purpurinė – ši spalva simbolizuoja gausą, ekstravagantiškumą, fantaziją ir svajonių pasaulį. Purpurinė stiprina žmonių grožio supratimą ir kūrybiškumą. Ši spalva savyje slepia jėgą, yra ambicinga ir užtikrinta. Spalvų psichologijoje ši spalva stiprina proto ir emocijų harmoniją, prisideda prie emocinės pusiausvyros ir stabilumo, sujungia mintis ir veiksmus.