Papasakok, kaip prasidėjo Tavo kelionė po šokių pasaulį!

Kai nėra galimybės susitikti šokių aikštelėje, savo keliones po šokių pasaulį gali aprašyti virtualaus popieriaus lape ir dar kartą prisiminti bei patirti visas puikias su pomėgiu šokti susijusias emocijas!

Papasakok savo stebuklingą šokio istoriją bei tapk šokio studijos “Milagro” ir tinklaraščio “Kelionės po šokių pasaulį“ rengiamo konkurso “Mano kelionė po šokių pasaulį” dalyve ar dalyviu ir laimėk šokio studijos “Milagro” marškinėlius!

Norėdama / norėdamas dalyvauti konkurse iki 2020 m. gegužės 25 d. užpildyk mūsų anketą. Anketos atsakymų pagrindu mes parengsime pasakojimą apie Tavo kelionę po šokių pasaulį ir jos metu patirtus stebuklus.

Visos istorijos 2020 m. balandžio-gegužės mėnesiais bus išpublikuotos tinklaraštyje kelionesposokiupasauli.com, visomis istorijomis pasidalinsime šokio studijos “Milagro” Facebook ir tinklaraščio “Kelionės po šokių pasaulį” Facebook paskyrose. Konkurso laimėtojas ir / arba laimėtojus paskelbsime 2020 m. gegužės 31 d.

Konkurso sąlygos:

  • Kas gali dalyvauti? Konkurse gali dalyvauti šokėjos ir šokėjai – šokantys tiek mėgėjiškai, tiek profesionaliai bei atstovaujantys bet kokį šokio stilių.
  • Kaip papasakoti savo istoriją? Savo istorija pasidalink užpildydama / užpildydamas anketą. Jos pagrindu mes parengsime pasakojimą apie Tavo šokio patirtį.
  • Kaip išrinksite istorijas-laimėtojas? Laimės 3 istorijos surinkusios daugiausiai širdelių ❤ (labai patinka).

Mes tikime, kad bet kokio amžiaus žmonės gali atrasti šokio teikiamą džiaugsmą ir naudą. O kas gali įkvėpti geriau nei asmeninė kitų žmonių patirtis? 😉

Papasakok savo kelionę po šokių pasaulį bei jos atneštus stebuklus ir įkvėpk kitus žmones mokytis šokti!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s