Keturios šokio batelių pirkimo patirtys 😉 arba kur Vilniuje įsigyti sportinių šokių batelius

Batai – neišvengiama kiekvieno šokėjo aprangos dalis. Kiekvieną kartą matydama, jog šokių bateliai baigia susidėvėti, suku galvą, kur juos greitai ir patogiai įsigyti bei kaip su paieškomis neužtrukti keleto savaičių. Per savo, ne vienus metus trunkančią, “šokėjos karjerą“ esu pirkusi Lotynų Amerikos (LA) šokio batelius visose trijose Vilniaus šokio reikmenų parduotuvėse, taip pat siuvausi batelius pagal užsakymą.
Įsigijusi paskutinę šokio batelių porą nusprendžiau apibendrinti savo batelių pirkimo patirtis skirtingose šokio reikmenų parduotuvėse.

high-heeled-shoes-285664_1280

BD dance“ – šią parduotuvę atradau palyginus neseniai, ir batelių pasirinkimo prasme laikyčiau nr. 1 Vilniuje. Manau, kad pagrindinis “BD Dance“ parduotuvės privalumas, lyginant su kitomis, tai, kad jos asortimentą sudaro tik pramoginių šokių ir treniruočių bateliai. Smagu tai, kad čia batelius visus kartus pavyko įsigyti jau pirmojo apsilankymo metu.

Dance Makers“ – ši parduotuvė internete pristatoma kaip parduotuvė, prekiaujanti šokio, čiuožimo ir gimnastikos prekėmis. LA šokio batelius čia su keleto metų pertrauka įsigijau keletą kartų. Kai maždaug prieš metus ieškojau šokio batelių, jų kainos čia siekė apie 120 eur, tad vertindama pasirinkimą bei kainos ir kokybės santykį, nusprendžiau neskubėti batelių pirkti ir dar ieškoti kitų variantų. Parduotuvės darbuotojos paklaustos noriai pataria ir pasako savo nuomonę, tačiau bendras įspūdis, jog dažnesni ir dėmesingiau aptarnaujami pirkėjai, ieškantys aprangos, avalynės ar aksesuarų baletui, gimnastikai.

MK stilius“ – prieš kokius 4-5 metus nusprendžiau LA šokio batelius užsisakyti šioje ateljė. Sprendimą siūtis šokio batelius nulėmė tai, jog tuo metu neradau įsigyti man tinkančio modelio batelių. Nors apie batelių siuvimą buvau girdėjusi daug skirtingų nuomonių, t.y. kad tokių siūtų batelių kokybė prasta ir, kad, atvirkščiai, kadangi juos siuva tau asmeniškai, tai bateliai yra pritaikyti būtent tau. Batelius užsisakyti nusprendžiau įpusėjus vasarai, tuomet paaiškėjo, kad visos siuvėjos mėnesį atostogauja, o rugpjūčio pabaigoje, prieš prasidedant mokslo metams, itin padaugėja užsakymų ir savo batelių tenka ilgai laukti. Nepaisant visų šių aplinkybių, po maždaug mėnesio turėjau savo batelius, kurie buvo patogūs, geros kokybės ir pateisino mano lūkesčius. Kai atvykau užsisakyti batelių, jau žinojau, kokio modelio noriu, tad užsakymas neužtruko. Jei klientai iš anksto nežino, kokių batelių norėtų, yra galimybė vietoje peržvelgti batelių nuotraukas ir išsirinkti. Verta siūtis ar geriau pirkti, sunku pasakyti, daugeliu atveju atsakymas priklauso nuo lūkesčių bei nuo to, kaip greitai batelių reikia. Jei lemiamą įtaką sprendimui daro kaina, tai siūtis batelius nežymiai pigiau nei įsigyti parduotuvėje ir, aišku, priimant sprendimą svarbu įvertinti ir tai, kad naujų batelių siuvimas gali užtrukti iki keleto savaičių.

Puantas“ – tai turbūt viena seniausių šokio reikmenų parduotuvių Vilniuje ir čia įsigijau pačius pirmuosius savo šokio batelius (laisvalaikio šokių bateliai), kurie pačioje mokymosi šokti pradžioje buvo labai teisingas pasirinkimas. Ši parduotuvė pristatoma, kaip siekianti patenkinti įvairių šokio stilių atlikėjų poreikius, nors apsilankymų joje metu nejučia atkreipi dėmesį, jog parduotuvės personalas visuomet entuziastingiau sutinka ir konsultuoja pirkėjus, norinčius įsigyti baletui skirtus reikmenis, tačiau pramoginiams/ sportiniams šokiams skirtos avalynės čia visuomet yra. Sušokusi savo pirmąją batelių porą, pradėjau ieškoti Lotynų Amerikos (LA) šokiams skirtų batelių, tačiau apsilankymai čia pasibaigdavo tuščiomis. Nors parduotuvės darbuotojai noriai padėdavo, patardavo pasiūlydami skirtingas batelių poras, tačiau taip ir likdavau neįtikinta, kad šie bateliai bus tinkamas pirkinys. Be abejo, ši parduotuvė savo klientų būryje turi ir pramoginių/ sportinių šokių šokėjus, tačiau šiandien į šią parduotuvę užsukčiau, jei reikėtų kokių šokio aksesuarų, snikerių ar minkštų baleto batelių.

Aprašiusi savo patirtį skirtingose šokio reikmenų parduotuvėse pagalvojau, kad man svarbiausia ne batelių gamintojas ar prekės ženklas, o tai, kad bateliai būtų patogūs ir “netrukdytų“ mėgautis šokio pamokomis. 😉

argentine-tango-2079964_640