Šiek tiek statistikos arba pirmas tinklaraščio gyvavimo pusmetis :)

Vakar suėjo lygiai pusė metų, kai tinklaraštis kelionesposokiupasauli.com, iš kurį laiką brandintos idėjos, pavirto realiu projektu. Beje, būtent praėjusių metų gegužę ir kilo idėja sukurti tokį tinklaraštį. Taigi, dar viena proga verta pažymėjimo ir rezultatų aptarimo 😉, o rezultatus visada lengviausia pamatuoti skaičiais.

Tad, šiek tiek statistikos. Per tinklaraščio gyvavimo pusmetį čia apsilankė virš 1400 unikalių lankytojų, kurie tinklaraščio turinį peržiūrėjo – daugiau nei 4700 kartų. Daugiausia peržiūrų užfiksuota iš Lietuvos, Filipinų, JAV bei Kanados.

Populiariausia ir daugiausiai peržiūrų sulaukusi 2017 m. paskelbta istorija “Dancing is not about talking, it’s about feeling and understanding each other without words“ (400), 2018 m. istorijos sulaukusios daugiausiai dėmesio – “Šokio istorijos – renginys kartą per metus sukviečiantis visus mylinčius šokį į šokių šventę“ (335) bei “Meilės šokiui paslaptis“ (255).

Ir pabaigai – ieškant informacijos apie pro am šokius, pavyzdžiui, “pro am šokiai“, “pro am šokėjas“, “pro am šokėja“, “pro am šokių varžybos“ – tinklaraščio įrašus parodo 1-2 google paieškos puslapiuose, greta žinomų ir ne vienus metus gyvuojančių šokių studijų. Smagu ir ačiū, kad skaitote, ačiū už tai, kad dalinatės savo patirtimi ir patarimais! 😉