Šokio istorijos – renginys kartą per metus sukviečiantis visus mylinčius šokį į šokių šventę

Balandžio 29 d. vyks antrasis renginys “Šokio istorijos“. Renginio metu pasirodo profesionalūs sportinių šokių treneriai kartu su savo mokinėmis. Pirmasis toks renginys vyko praėjusių metų gegužę ir tiek renginio dalyviams, tiek žiūrovams paliko puikius įspūdžius. Visuomet smalsu pakalbinti tokių renginių organizatorius, kuriems šio renginio organizavimas pirmiausia yra pomėgis.

Kaip kilo mintis suorganizuoti renginį “Šokio istorijos“?
Vienas iš dabartinių renginio organizatorių tokį renginį susapnavo 😉. Jei rimtai, mus – šio renginio organizatorius – sieja buvęs šokių klubas “Šokiai.lt”. Šis klubas kiekvienais metais iki pat klubo veiklos pabaigos organizuodavo ProAm (ProAm šokiai – tai mokymosi šokti būdas, kai profesionalus šokėjas individualiai moko mėgėją šokdamas kartu su juo, angl. Professional/Amateur) šokėjų ir kitų šokių stilių pasirodymus. Klubui nutraukus veiklą, o klubo nariams išsibarsčius po kitus klubus, mums kilo mintis nors kartą metuose suburti šio žanro mylėtojus ir padaryti šventę dalyviams bei žiūrovams.

Keliese organizuojate šį renginį?
Renginį organizuojame keturiese: Edita Kondratienė, Lyra Žemrietienė, Rūta Rimkienė (ProAm šokėjos) ir sportinių šokių šokėjas bei treneris Rolandas Beržinis. Praėjusiais metais pareigas ir atsakomybes dalinomės beveik lygiomis dalimis, na, o šiais – aiškiau pasiskirstėme pareigomis. Merginos pasirinko organizacinius klausimus, o Rolandas liko atsakingas už meninę renginio pusę.

Ar šių metų renginys turi kokią nors iškirtinę temą ar akcentą?
Mes sąmoningai stengiamės neįsprausti renginio dalyvių į tam tikrus rėmus. Manome, jog kiekvieno šiame renginyje pasirodžiusio atlikėjo istorija – ypatinga, kadangi šio renginio metu scenos artistėmis, kartu su profesionaliais sportinių šokių šokėjais, tampa moterys ir merginos savo laisvalaikį skiriančios šokio pamokoms.

Lengva ar sunku tokiu renginiu sudominti žiūrovą?
Dažniausiai tokių renginių žiūrovais būna pasirodančiųjų šokėjų šeimos nariai, artimieji ir draugai – visi tie, kas yra neabejingi šokiui. Smagu matyti, kai šokančių merginų susirenka palaikyti visa šeima, renginio dalyvių emocijomis dalinasi įmonių ir organizacijų kolektyvai. Mūsų (organizatorių) tikslas – pasiūlyti žiūrovams, kiek įmanoma įvairesnių “Šokio istorijų”, nustebinti žiūrovus ypatingais ir netikėtais pasirodymais.

Kur šįmet vyks renginys?
Šių metų “Šokių istorijos” vyks Vilniaus lenkų kultūros namuose. Ši vieta mus patraukė dėl didelės ir erdvios šokių salės, kurioje žiūrovai turės galimybę patogiai leisti vakarą prie staliukų ir puikiai matys visus pasirodymus.

Renginys vyks antrus metus iš eilės, ką supratote organizuodami pirmąjį renginį ir kas įkvėpė suorganizuoti antrąjį?
Sprendžiant iš dalyvių susidomėjimo ir net raginimų organizatoriams nesustoti ir tęsti šią veiklą, galime daryti išvadą, jog toks, gerą nuotaiką, pozityvias emocijas ir šiltus jausmus skleidžiantis reiškinys kaip šokis ir atitinkamai – “Šokio istorijos” – reikalingos.
Šiais, kaip ir praėjusiais metais, tikimės, jog mūsų renginį savo pasirodymais papuoš ypatingi svečiai – šokių trupės ir atskiri atlikėjai, tačiau tegu tai lieka nedidelė intriga …

Kur ir kada bus galima įsigyti bilietus į renginį?
Sekite naujienas facebook puslapyje “Šokio istorijos”.

This slideshow requires JavaScript.