5 įdomus tinklalapiai apie pramoginius ir sportinius šokius

Prieš keletą dienų nusprendžiau paieškoti tinklaraščių ar tinklalapių rašančių apie pramoginius /sportinius  šokius.
Atrankos kriterijus sau apsibrėžiau taip:
– tekstai/ video šokių tema reguliariai atnaujinami;

– jų turinys turėtų būti įvairūs patarimai šokantiems žmonėms, pasakojimai apie šokėjus ir bet koks kitas įdomi ir naudinga informacija apie pramoginius/sportinius šokius, kurio nekaip nepavadintum šokių studijos reklama.

Taigi, trumpai apžvelgsiu 5 mane labiausiai sudominusius šaltinius.
Eiliškumą dėlioju pagal abėcėlę, nes kiekvienas iš jų savaip vertas dėmesio ir turinio aktualumas kiekvienam žmogui bus susijęs su jo(s) asmeniniais poreikiais.
ballroomdancetube.com – mėgstantiems youtube paieškoti profesionalių šokėjų pasirodymų, šis kanalas yra visai geras, koncentruotas šios informacijos šaltinis, kur nuolatos įkeliami ir profesionalių šokėjų pasirodymai, ir video iš treniruočių, ir šmaikštūs vaizdai iš šokėjų kasdienybės.
ballroomguide.com – dar vienas įdomus puslapis, kuriame radau daug naudingų praktinių patarimų, pavyzdžiui, apie šokių batus, makiažą, mitybą, ir pan. Kaip rašoma tinklalapio pristatyme, jo įkūrėjas pats yra šokėjas ir šį tinklalapį sukūrė, siekdamas dalintis šokėjams naudingomis žiniomis ir patarimais.
dancecompreview.com – šis tinklalapis man pasirodė įdomus savo turiniu, čia galima rasti įdomių pamąstymų ir patarimų šokių tema ir mėgėjams, ir profesionalams. Kaip rašoma tinklalapio pristatyme, jis yra skirtas visai sportinių ir pramoginių šokių bendruomenei ir jo kūrėjai siekia – suteikti pačią vertingiausią informaciją apie pramoginius ir sportinius šokius, priminti šokių pagrindus, techniką, etiketą ir stilių.
passion4dancing.com – dar vienas įdomus projektas apie šokius. Šio tinklalapio įkūrėjas profesionalus šokėjas Leon Turetsky. Tinklalapio pristatyme rašoma, kad jis buvo sukurtas kaip šaltinis norintiems pagilinti žinias šokių srityje, taip pat, kaip teigia autorius “greitai ir lengvai išmokti šokti“. Dalis turinio yra mokama, o dalis laisvai prieinama. Čia galima rasti įvairių praktinių video patarimų apie skirtingus šokius, interviu su profesionaliais šokėjais ir kitos informacijos.
m.facebook.com/proamdanceinfo/ – puikus informacijos šaltinis apie ProAm varžybas, vykstančias įvairiose Europos šalyse, Rusijoje ir pan. Taip pat čia kai kurie varžybų organizatoriai dalinasi video, nuotraukomis ar transliacijomis iš varžybų.